Farsi | English  
 

   پنجشنبه 7 مهر 1401

کلام روز


امام صادق علیه‌السلام فرمود: مؤمن جز به سه خصلت نیک نشود: فهم عمیق در دین، اندازه‌دارى نیکو در زندگانى و بردبارى بر ناگوارى


گفت و گو


سطح داوری جام فجر بالا بود/ ایرانی‌ها بهتر بودند

دانش داوران ایرانی بسیار بالاست

 آرشيو گفت و گو

گزارش


بیست و چهارمین دوره رقابتهای تکواندو جام فجر در یک نگاه

بانوان تکواندوکار در اندیشه تجربه ششمین جام فجر

 آرشيو گزارش

آمار سايت.


نایب رییس فدراسیون جهانی تکواندو:
ایران می‌تواند میزبان مسابقات جهانی باشد

نماینده فنی فدراسیون جهانی تکواندو در مسابقات بین المللی جام فجر گفت: ایران با این توانمندی که دارد می تواند میزبان مسابقات جهانی باشد.

احمد فولی اظهار کرد: سطح مسابقات جام فجر بسیار بالاست و از قبل هم می دانستم و پیش بینی می کردم که سطح رقابتها بالا خواهد بود. با میزبانی که از ایران دیدم شما می توانید میزبان مسابقات جهانی باشید.

وی در مورد سطح تکواندوکاران ایران افزود: نمایندگان شما عالی هستند و نمونه این گفته من این است که وقتی به فینال مسابقات جهانی نگاه می کنید یک طرف این دیدار مهم یک ایرانی است.

نایب رییس مصری فدراسیون جهانی تکواندو در مورد تعاملات بین تکواندو ایران و مصر، یادآور شد: سال آینده میلادی یک تورنمنت در اسکندریه برگزار خواهد شد که از ایران به صورت رسمی برای حضور درآن رقابت‌ها دعوت کرده ایم و امیدوارم از سال بعد این تعاملات بیشتر شود.

رییس اتحادیه تکواندو آفریقا، ادامه داد: برای برگزاری مسابقات مهم در سطح جهانی مهم‌ترین نکته کارمندان، داوطلبان، هتل ها، رستوران‌ها، سالن های تمرین و امکانات برگزاری است که با شرایطی که از تکواندو ایران دیده ام شما این توانایی را دارید. برای دادن میزبانی به کشورها معمولا قبل از مسابقات گروهی به کشور میزبان می روند و امکانات را بازدید می کنند اما من به عنوان نایب رییس جهانی چشم بسته و بدون بازدید از امکانات می گویم که شما توانایی میزبانی مسابقات جهانی را دارید.

منبع: ایسنا

تاريخ  ارسال:شنبه 2 دي 1391 - 11:27

تعداد بازديد: 647

کد:474-1401


 
 
  
 Free Page Rank Tool