Farsi | English  
 

   شنبه 16 آذر 1398

کلام روز


امام صادق علیه‌السلام فرمود: مؤمن جز به سه خصلت نیک نشود: فهم عمیق در دین، اندازه‌دارى نیکو در زندگانى و بردبارى بر ناگوارى


گفت و گو


سطح داوری جام فجر بالا بود/ ایرانی‌ها بهتر بودند

دانش داوران ایرانی بسیار بالاست

 آرشيو گفت و گو

گزارش


بیست و چهارمین دوره رقابتهای تکواندو جام فجر در یک نگاه

بانوان تکواندوکار در اندیشه تجربه ششمین جام فجر

 آرشيو گزارش

آمار سايت



.


بیست و چهارمین دوره رقابتهای تکواندو جام فجر در یک نگاه

بیست و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی تکواندو جام فجر، از روز جمعه یکم دی ماه به مدت 2 روز در خانه تکواندو برگزار شد.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون تکواندو؛


بیست و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی تکواندو جام فجر، از روز جمعه یکم دی ماه به مدت 2 روز با حضور 3 تیم داخلی( مقاومت، استیل البرز، شهرداری ورامین) و شش تیم خارجی ( تونس، افغانستان، ارمنستان، کرواسی، صربستان و عراق) در خانه تکواندو برگزار شد.


براساس برنامه زمانبندی مسابقات مراسم قرعه کشی این دوره از رقابتها، روز پنج شنبه سی ام آذرماه در مکان برگزاری دیدارها صورت گرفت که براین اساس؛


در وزن 54- کیلوگرم:


- فرهاد سلیمی از تیم شهرداری ورامین، "علی کمال" از عراق


- "محمود رحیمی" از تیم افغانستان B، محسن محمدی از تیم مقاومت


در وزن 58- کیلوگرم:


- محمود صابری از تیم مقاومت، "محمود حیدری" از تیم افغانستان B


- "حسین سعد" از عراق، هادی مستعان از تیم شهرداری ورامین


در وزن 63- کیلوگرم:


- "احمد رومان عباسی" از افغانستان C، "نینوس باویک" از صربستان


در وزن 68- کیلوگرم :


- "آوادیک چازاریان" از ارمنستان، محمد رضا سبک پا از مقاومت


- "سرگی وارادزاریا" از ارمنستان، "حسین نصر"از عراق


- بهنام اسبقی از شهرداری ورامین، "هاکوپ چازاریان" از ارمنستان


در وزن 80- کیلوگرم:


- بابک نادری از مقاومت، "نویسا سایکینک" از صربستان


در وزن 87- کیلوگرم:


- "عبدل ستار شاهی" از افغانستان C، پرویا عرفانی از استیل البرز


در وزن 87 کیلوگرم:


- حمیدرضا حجی زواره از مقاومت، "رلیجا پروسنسنیان" از صربستان


- پیام قبادی از استیل البرز، "بک تاش وارکه"بین از افغانستان C


روز جمعه و در نخستین روز از این مسابقات، هوگوپوشان در مرحله نیمه نهایی اوزان فرد با یکدیگر به رقابت پرداختند که پس از اتمام مسابقات این مرحله، نتایج بدین شرح اعلام شد:


-در نخستین دیدار و در وزن 54-کیلوگرم:


"فریدون زمرایی" از تیم افغانستان C با نتیجه هفت بر سه در مقابل سرگری "آوانسوف" ارمنستانی به برتری دست یافت.
عبدل الوهاب زازایی از تیم افغانستان C با نتیجه 10 بر یازده مغلوب پدرام حسن پور از تیم استیل البرز شد.


فرهاد سلیمی از تیم شهرداری ورامین با نتیجه چهار برصفر"علی کمال" از عراق را شکست داد.


-در وزن 63- کیلوگرم:


"سعید حسین رضایی" از افغانستان B با نتیجه هشت بر شش در مقابل محمد رضا حیدری از تیم مقاومت به برتری دست یافت.


محمد خمسه از تیم شهرداری ورامین با نتیجه هفت بر صفر، از سد"نیوسلوبابیک"صربستانی گذشت.


هایکاز سامی ولیان از تیم ارمنستان با نتیجه هفت بر سه ازسد علی رضایی از تیم افغانستان B عبور کرد.


مهرداد نادرمحمدی از تیم استیل البرز با نتیجه 8 بر 2 در برابر "جواد لاکزایی" از تیم افغانستان c شکست داد.


-در وزن74- کیلوگرم:


مجید بهرامی از تیم استیل البرز با 4 بر 7 در برابر محمد رفیعی ازتیم شهرداری ورامین مغلوب شد.


محسن کمالی از تیم مقاومت با نتیجه 5 بر 13 در برابر سعید مسعود کریمی از تی افغانستان C شکست را پذیرفت.


-در وزن 78 کیلوگرم:


مجید بهرامی از تیم استیل البرز با نتیجه 4 بر 7 مغلوب محمد رفیعی از تیم شهرداری ورامین شد.


-در وزن 87- کیلوگرم:


حمید رضا بیات ازتیم شهرداری ورامین با نتیجه 8 بر 7 در برابر پوریا عرفانی از تیم استیل البرز به قهرمانی دست یافت.


پس از رقابتها تکواندوکاران در مرحله نیمه نهایی، مسئولان برگزاری مسابقات نتایج را بدین شرح اعلام کردند:


- در وزن 54- کیلوگرم:


- محسن محمدی از تیم مقاومت با نتیجه 5 بر 4 از سد فرهاد سلیمی از تیم شهرداری ورامین گذشت .


- فریدون زمارایی از تیم افغانستان c با نتیجه یک بر 4 مغلوب پدرام حسن پور استیل البرز شد.


- در وزن 63- کیلو گرم:


- مهرداد نادرمحمدی از تیم استیل البرز با نتیجه 5 بر3"هایکاز سامولیام" ارمنستانی را شکست داد.


- محمد خمسه از تیم شهرداری ورامین با نتیجه 14بر صفر از سد"سعید حسن رضایی" از تیم افغانستان B گذشت.


- در وزن 74- کیلو گرم :


- مجید بهرامی از تیم استیل البرز با نتیجه 4 بر 7 مغلوب"محمد رفیعی" از تیم شهرداری ورامین شد.


- "سعید مسعود کریمی" از تیم افغانستان C با نتیجه 13 بر5 از سد محسن کمالی از تیم مقاومت گذشت.


پس از برگزاری رقابتهای دیدار فینال، برترین های اوزان فرد بیست و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی تکواندو جام فجر بدین شرح معرفی شدند:


در وزن اول پدرام حسن پور از استيل البرز 2 بر يك محسن محمدي از مقاومت را برد و طلا گرفت و فرهاد سليمي از شهرداري ورامين صاحب برنز مشترك شدند.


در وزن سوم مهرداد ندر محمدي از شهرداري ورامين محمد خمسه از مقاومت بازي كرد كه در پايان خمسه 12 بر صفربرنده شد وبر سكوي نخست قرار گرفت و سيد حسين رضايي از افغانستان ب و نماينده ارمنستان صاحب مدال برنز مشترك شدند.


در وزن پنجم سيد محمد رفيعي از شهرداري ورامين سيد مسعود كريمي از افغانستان الف را 12 بر يك مغلوب كرد و صاحب مدال طلا شد و مجيد بهرامي از البرز و محسن كمالي از مقاومت برنز مشترك گرفتند.


در وزن هفتم حميد رضا بيات از شهرداري ورامين مقابل غلامحسين فقيهي از مقاومت به پيروزي 10 بر يك رسيد. بيات طلايي شد و پوريا عرفانيان مدال برنز این رقابتها را کسب کرد.


روز شنبه و در دومین روز از این مسابقات، هوگوپوشان در اوزان زوج با یکدیگر به رقابت پرداختند.


-در وزن 58 – كيلو گرم


محمود صبري از تيم مقاومت ،محمود حيدري از تيم افغانستانC


حسين سعد از تيم عراق ،هادي مستعان از شهرداري ورامين


سهایل چاهیل از تیم تونس ،با محمد شفیع طاهری از تیم افغانستان A


-در وزن 68- كيلو گرم


آواتيك چازاري از تيم ارمنستان ،محمدرضا سبك پا ازتيم مقاومت


سرگري وارادازيا از تيم ارمنستان،حسين نصر از عراق


بهنام اسبقي از تيم شهرداري وارمين ،هاكوب چاوازاريا از تيم ارمنستان


-در وزن 80-كيلو گم


بابك نادري از تيم مقاومت ،نبويسا ساكيك از تيم صربستان


اميد احمدي از تيم استيل البرز ،اوسالتي اوسام از تيم تونس


جیم ناجی از تونس ،با مهران عسگری از شهرداری ورامین


-در وزن 87+كيلو گرم


حميد رضا حجي زواره از تيم مقاومت،رجالاپروسنسكا از تيم صربستان


پيام قبادي از تيم استيل البرز،بكتاش واكيبين از تيم افغانستان A


ترابلسی یاسین از تونس ،با علی پور قنبری از شهرداری ورامین


پس از برگزاری دیدارهای نخست اوزان زوج بیست و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی تکواندو جام فجر، نفرات برتر بدین شرح معرفی شدند:


در وزن 58- کیلوگرم:


"محمود صابري" از تیم مقاومت با نتيجه شش بر چهاراز سد "محمود حيدري" از تيم افغانستان ب گذشت.


"سهایل چال از تیم تونس با نتیجه سه بر هشت مغلوب"محمد شفیع طاهری" از تیم افغانستان A شد.


در وزن68 –کیلوگرم:


"آوانتيك چاوازاريان" از تيم ارمنستان با نتيجه شش بر چهار مغلوب "محمد رضا سبك پا" از تيم مقاومت شد.


"سرگیری واردازیان" از تیم ارمنستان با نتیجه یازده بر نه ، "حسین نصر "از تیم عراق را شکست داد.


در ادامه رقابتهای روز دوم، نفرات برتر راه یافته به مرحله پای فینال بدین شرح معرفی شدند.


در وزن 80- کیلوگرم:


- "محمد نصرمحد ابراهیم" از افغانستان A، بابک نادری از مقاومت


- امید عمیدی از تیم استیل البرز، "جیم ناجی" از تونس


در وزن 87 +کیلوگرم:


- "مصطفی ناظری" از تیم افغانستان B، "رلنجا پروسن کیا" از صربستان


- پیام قبادی از استیل البرز، "تراپلس یاسین" از تیم تونس


در وزن 58- کیلوگرم:


- "استیپ جارلونی" از صربستان، "احمد بخشی" از افغانستان c


- "هادی مستعان" از تیم شهرداری ورامین،"محمد شفیع طاهری" از تیم افغانستان B


در وزن 68- کیلوگرم:


- "سرگی واردزیا" از ارمنستان، بهنام اسبقی از تیم شهرداری ورامین


- محمد رضا سبک پا از مقاومت، یوسف مهرزاده از استیل البرز


با برگزاری مسابقات این مرحله، هشت هوگوپوش راه یافته به مرحله فینال بدین شرح معرفی شدند.


در وزن 58- کیلوگرم:


- "استیپ جارالونی" از تیم کرواسی، هادی مستعان از تیم شهرداری ورامین


در وزن 68 – کیلوگرم:


- محمدرضا سبک پا از تیم مقاومت، بهنام اسبقی از تیم شهرداری ورامین


در وزن 80- کیلوگرم:


- بایک نادری از تیم مقاومت، امید عمیدی از تیم استیل البرز


در وزن 87+ کیلوگرم:


- "رلینجا پروسینی کا" از تیم صربستان، پیام قبادی از تیم استیل البرز


با برگزاری رقابتهای مرحله فینال، برترین های اوزان زوج بدین شرح معرفی شدند.


در وزن58 -کیلوگرم:


هادی مستعان از تیم شهرداری ورامین صاحب گردن آویز طلا شد،"استیپ جارالونی" از تیم صربستان مدال نقره را به گردن آویخت و"محمد شفیع طاهری" از تیم افغانستان B و "احمد بخشی" از افغانستان c به صورت مشترک بر سکوی سوم ایستادند.


در وزن 68- کیلوگرم:


بهنام اسبقیان از تیم شهرداری ورامین مدال طلا را به گردن آویخت، محمدرض سبک پا از تیم استیل البرز بر سکوی دوم ایستاد و "سرگی واردزیا" از ارمنستان و یوسف مهرزاده از تیم استیل البرز به ترتیب بر سکوی های سوم مشترک ایستادند.


در وزن -80 کیلوگرم:


امید عمیدی از تیم استیل البرز بر سکوی نخست ایستاد، بابک نادری از تیم مقاومت مقام نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و "محمد نصرمحد ابراهیم" از افغانستان A و "جیم ناجی" از تونس مقام سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.


در وزن 87+ کیلوگرم:



پیام قبادی از تیم استیل البرز مقام قهرمانی را از آن خود کرد، نماینده ای از صربستان دوم شد و "مصطفی ناظری" از تیم افغانستان B و "تراپلس یاسین" از تیم تونس به ترتیب مقام سوم مشترک را کسب کردند.


پس از اتمام بیست و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی تکواندو جام فجر؛


تیم شهرداری ورامین با( 5 مدال طلا و یک برنز) و با امتیاز64 مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد و مدال طلا را به گردن آویخت، تیم استیل البرز با( 3 مدال طلا و یک نقره و 3 برنز) و با امتیاز بر سکوی نایب قهرمامی ایستاد و تیم مقاومت با (4 نقره و یک برنز) با امتیاز 34 بر سکوی سوم ایستاد.


همچنین در این رده بندی، تیم افغانستان A با کسب ( یک نقره و 2 برنز)، ارمنستان با ( 2 برنز)، صربستان با ( یک نقره)، افغانستان C با ( 2 برنز)، افغانستان B( 2 برنز)، کرواسی با ( یک نقره)، تونس با ( دو برنز) و عراق بدون کسب مدال، به ترتیب جایگاه های چهارم الی یازدهم را به خود اختصاص دادند.


همچنین با اتمام این رقابتها، نفرات برتر در چهار بخش بدین شرح معرفی شدند:


بهترین سرپرست: سرپرست تیم ارمنستان


بهترین مربی: پیام خانلرخانی از تیم شهرداری ورامین


فنی ترین بازیکن: جیم ناجی از تونس


بهترین داور: علی رحیمی از کشور استرالیا


همچنین کاپ اخلاق این دوره از رقابتها به تیم عراق تعلق گرفت.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 3 دي 1391 - 10:44

تعداد بازديد: 382

کد:498-1398


 




 
  
 Free Page Rank Tool